Napsali o nás

Talkshow herečky Ivanky Deváté v Desné

Kulturní a informační středisko Riedelova vila Vás zve v sobotu 25. 3. 2017 od 19 hodin do Kulturního domu Sklář v Desné na Talkshow herečky Ivanky Deváté a Itala Andrea Andrei.

Více »

 

V Desné budou bojovat O Desenského medvěda

Kulturní a informační středisko Riedelova vila v Desné pořádá oblastní kolo přehlídky dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů dětská scéna 2017. Přehlídka proběhne 24. března od 9 hodin v kulturním domě Sklář.

Více »

 

Desenský oddíl úspěšný na šampionátu ve skoku a kombinaci

O víkendu 10. až 12. března 2017 se v Harrachově uskutečnilo na můstcích K40 a K70 Mistrovství České republiky ve skoku na lyžích a severské kombinaci žactva, dorostu a žen. Desenský oddíl získal celkem 15 cenných kovů, a stal se tak nejúspěšnějším oddílem šampionátu.

Více »

 

Obrazem: Fotbalisté Desné v přípravě podlehli Lučanům

V dalším z řady připravných utkání hostili tuto sobotu na svém hřišti desenští fotbalisté hráče z Lučan. V bojovném utkání s mnoha neproměněnými šancemi, zejména na straně domácích, se nakonec z vítězství 2:1 (1:1) radovali hosté.

Více »

 

Březnové plesy a karnevaly zakončí taneční sezonu

Milovníci tance a zábavy mají v březnu poslední příležitosti k ukázání svých dovedností. Od 3. do 31. března 2016 se koná v našem regionu mnoho plesů, maškarních bálů a karnevalů. Přinášíme vám jejich stručný přehled.

Více »

 

V Desné zvou na představení Žena v trysku století

V sobotu 4. března 2017 v 19 hodin proběhne v KD Sklář II. představení Desenského divadelního předjaří - Žena v trysku století v podání LSD (Lučanský spolek divadelní). Vstupné činí 50 korun.

Více »

 

V Desné proběhne výstava obrazů Jiřího Kramara

Ve středu 1. března 2017 od 17.00 hodin proběhne v Riedlově vile v Desné vernisáž výstavy obrazů Jiřího Kramara v kytarovém doprovodu pana Jaroslava Kajzra.

Více »

 

Sportovní klání NO – KO – KO povedené podvanácté

V sobotu 4. 2. 2017 se sešla ve sportovní hale v Tanvaldě skupina sportu chtivých mužů, kteří změřili své síly v sálových sportech - nohejbalu - košíkové a kopané.

Více »

 

V únoru je nejbohatší nabídka plesů a bálů

Tance milovní spoluobčané mají v únoru nejvíce příležitostí v roce k ukázání svého umění. Od 3. do 28. února 2017 se koná v našem regionu mnoho desítek plesů, maškarních bálů, karnevalů a masopustních veselic. Přinášíme vám jejich stručný přehled.

Více »

 

V Desné budou žáci soutěžit ve skocích i severské kombinaci

Republikové kontrolní závody ve skoku na lyžích a severské kombinaci žactva se konají v Desné v Jizerských horách v sobotu 4. od 9 a v neděli 5. února od 9.30. Běžecká část severské kombinace proběhne v sobotu ve 14 hodin na Tanvaldské kotlině.

Více »

 

V Desné zvou na představení Holky z kalendáře

V sobotu 28. ledna v 19 hodin proběhne v KD Sklář I. představení Desenského divadelního předjaří, představí se Divadelní spolek Krakonoš Vysoké nad Jizerou ve hře Holky z kalendáře od Tima Firtha v překladu Pavla Dominika. Vstupné je 70 Kč.

Více »

 

V Desné proběhly republikové závody žactva ve skoku na lyžích

Ve dnech 14. a 15. ledna 2017 proběhly v areálu skokanských můstků v Desné Republikové klasifikační závody žactva ve skoku na lyžích. I přes nepřízeň počasí se závody vydařily.

Více »

 

V lednu na Jablonecku startuje plesová sezona

Tance milovní spoluobčané budou mít v lednu znovu mnoho příležitostí k ukázání svého umění. Od 14. do 31. ledna 2017 se koná v našem regionu několik desítek plesů a bálů. Přinášíme vám jejich stručný přehled.

Více »

 

V Riedelově vile v Desné chystají výstavu Pavlíny Gardianové

Kulturní středisko Riedelova vila Desná zahájí v úterý 10. ledna v 17 hodin vernisáží novou výstavu nazvanou Barevná vášeň autorky Pavlíny Gardianové. Úvodní slovo pronese známý český sexuolog Radim Uzel. Klavírní doprovod obstará Daniel Philipp Stotz. Výstava poté potrvá do 28. února 2017.

Více »

 

Hasiči radí, čemu se vyhnout při silvestrovských oslavách

Silvestrovské oslavy s sebou přinášejí zvýšené riziko požárů, a to zejména kvůli používání zábavní pyrotechniky. V tento den jsou častější požáry ve venkovním prostředí, kde hoří keře nebo travní porosty zapálené právě od pyrotechniky. V Libereckém kraji jsou pak časté požáry odpadkových košů, popelnic a kontejnerů.

Více »

 

Anketa: Nejhezčí vánoční strom mají v Semilech, druhý je v Zásadě

Na druhý svátek vánoční byla ukončena anketa o nejhezčí vánoční strom na náměstích v Pojizeří a na Jablonecku. V anketě jste mohli hlasovat od 13. prosince pro své favority. Letos se anketa „zvrhla v souboj recesistů" ze Semil a ze Zásady, kteří mohutně sháněli hlasy právě pro své stromy a nakonec v duelu vyhrál ten semilský.

Více »

 

Vánoční soutěž s cenami od firmy Barvy Jablonec

Aktualizováno o výherce: Prodejna Barvy Jablonec si pro čtenáře webu Naše Jablonecko připravila Vánoční soutěž o tři zajímavé ceny. Soutěžit můžete o Dárkovou kazetu pro péči o vlasy s arganovým olejem, o pěti litrové balení HG odstraňovače zelených povlaků a mechů k přímému použití, a jako hlavní cena je akumulátorový vysavač oken Vileda Windomatic.

Více »

 

Hasiči radí, jak se vyhnout požárům v komínech

S teplotami pod bodem mrazu narůstají hasičům výjezdy k požárům sazí v komínech, požárům kvůli nesprávné obsluze topidel, kvůli manipulaci se žhavým popelem či špatnému umístění hořlavých předmětů v blízkosti topidla. Nejvíce požárů pak vznikne přímo v komíně, kde se vznítí nevyčištěné saze.

Více »

 

K jakým změnám v jízdním řádu dochází od 11. prosince 2016?

V neděli 11. prosince 2016 vejdou v platnost v celé republice nové jízdní řády. Přibližme si, jaké novinky se budou týkat cestujících v Libereckém kraji.

Více »

 

Ohlédnutí za rokem 2016 v dopravě

Jaký byl rok 2016 z pohledu dopravců a cestujících v Libereckém kraji? Podívejte se na přehled nejdůležitějších momentů a událostí.

Více »

 
credito bergamasco brescia¡Incluso desde tu iPhone!Los imprevistos nunca faltan, y nuestros bolsillos no siempre están preparados para afrontarlos. comprar con tarjeta de credito por telefonoinstituto nacional de credito publicoEn caso de que no consigas devolver el dinero en el tiempo inicialmente acordado, Si necesitas un préstamo urgentemente, ¡no te preocupes! banco provincial descargar planilla tarjeta de creditoventa de autos a credito en toluca¿Necesitas hacer una reparación en casa?, ¿se te ha estropeado el coche?, ¿algún otro gasto inesperado?linea de credito santander freecomo funciona dependente de cartao de creditoCon nuestros créditos online podrás elegir libremente cuánto dinero necesitas y cómo deseas pagarlo. solicitud de credito helm bankprestamos personales solo con dniCon los préstamos rápidos de Kredito24 obtendrás tu dinero para cubrir éstas y otras necesidades. ¡Pero no te preocupes!, con Kredito24 todos los costes y honorarios estarán claros desde el principio, Si eres un cliente nuevo podrás solicitar un crédito rápido de hasta 750€ que podrás devolver en un plazo de entre 7 y 30 días. credito educativo de hermosillocon nosotros no tendrás que preocuparte por la letra pequeña.prestamos personales rapidos sin papeleosTambién podrás pagar tu préstamo online antes de su vencimiento, sin ningún coste adicional. podrás prolongar tus créditos, pagando un importe adicional. asociar mi tarjeta de credito para empezar a comprar inmediatamentehoepers recuperadora de credito 0800como comprar cash pb com cartao de creditoprestamos con altos intereses

 

  • Město Desná
  • Město Desná
  • Město Desná
  • Město Desná
  • Město Desná
  • Město Desná
Město Desná1 Město Desná2 Město Desná3 Město Desná4 Město Desná5 Město Desná6

replica watches ukcartier replicabreitling replicahttp://www.childsplayadventureland.co.uk/test.php?page=the-replica-zenith-el-primero-sport.htmlreplica watchesbell ross replicaHublot Replicareplica watchesiwc replica Online Outlet, Cheap Replica Watches UK Store, Swiss Replica Watches Sale, Free UK Shipping!!