Napsali o nás

Kvůli sněhové předpovědi od 12. listopadu uzavřou silnici kolem Souše

Vzhledem k předpovědi (ČHMU Ústí nad Labem) sněhových srážek a teplot pod bodem mrazu, bude silnice II. třídy ev. č. 290 v úseku Smědava - Souš (km 20,78 až 28,26) do odvolání uzavřena, a to od úterý 14. 11. 2017, 00:01 hodin.

Více »

 

Sestavte si svůj rodokmen v Riedelově vile v Desné

Beseda s profesionální genealožkou Blankou Lednickou na téma sestavte si svůj rodokmen proběhne v Riedelově vile 16. listopadu od 17 hodin.

Více »

 

I.A třída zakončila podzim: Desná přezimuje na čele

Hrálo se okresní derby, ale bez vítěze a určilo podzimního vítěze. Mšeno B na tom mohlo být ještě lépe, kdyby udrželo vedení ve Stráži pod Ralskem, béčko Hamrů si polepšilo v tabulce výhrou nad Sokolem Doubí.

Více »

 

Policisté rozdávali řidičům na Jablonecku reflexní vesty

Dopravně preventivní akce, při které řidiči od policistů dostávali reflexní vesty pro své spolujezdce, se uprostřed října uskutečnila na Jablonecku.

Více »

 

Desná zve na vernisáž výstavy Obrazy mé duše Vladimíra Balcara

V Riedelově vile 9. listopadu 2017 od 17 hodin proběhne vernisáž výstavy Obrazy mé duše autora Vladimíra Balcara.

Více »

 

Krajští hasiči budou likvidovat následky vichřice ještě několik dní

Aktualizováno: Počet událostí, které řešili v neděli 29. října 2017 hasiči v celém kraji, je ohromujících 380 událostí za 12 hodin. Po nedělní extrémní situaci se však během noci vítr v Libereckém kraji zmírnil. Operační středisko HZS Libereckého kraje přitom zaznamenalo několik volání občanů, které souvisí s nedávnou vichřicí, až během pondělního rána.

Více »

 

Potřebujete hasiče a nemáte signál mobilu? Volejte linku 112!

Hasiči v Libereckém kraji do této chvíle zaznamenali od nedělního rána přes 300 událostí. Aktuálně 80 z nich je stále v řešení. Pokud nebudete mít signál svého operátora na mobilu, tak je důležité vědět, že stále funguje linka tísňového volání 112.

Více »

 

Kvůli popadaným stromům měli hasiči v kraji už 280 výjezdů

Během nedělního dopoledne zaznamenali hasiči v Libereckém kraji 280 událostí. Aktuálně 150 událostí je stále v řešení. Hasiči s motorovými pilami jsou na nohou od brzkých ranních hodin nepřetržitě. Devadesát procent zásahů směřuje k odstraňování spadlých stromů a větví.

Více »

 

Kalamitní stav je vyhlášen v sedmi krajích, včetně Libereckého

Dispečink ČEZ Distribuce eviduje v souvislosti se silnou vichřicí na svém zásobovacím území stovky poruch na vedení vysokého napětí a nízkého napětí. Poruchy evidují v 10 krajích, nejhorší situace je v současné době v kraji Královéhradeckém, Ústeckém, Libereckém a také Středočeském.

Více »

 

Meteorologové a energetici varují před silným větrem

Vzhledem k varování Českého hydrometeorologického ústavu, že Česko v neděli zasáhne velmi silný vítr s extrémním stupněm nebezpečí, jsou připraveni i krajští energetici a hasiči.

Více »

 

Jak jste hlasovali v parlamentních volbách?

Vítězem voleb do Poslanecké sněmovny parlamentu České republiky je hnutí ANO 2011 se ziskem 29,64% hlasů a 78 poslaneckých mandátů. V Libereckém kraji získala vítězná strana dokonce 29,83%. S velkým odstupem jsou v našem kraji druzí Starostové a nezávislí, třetí Piráti, čtvrté SPD a pátá ODS.

Více »

 

V souboji béček suverénní Velké Hamry

Fotbalová I.A třída má stále stejného vedoucího - TJ Desná, jenž si s přehledem přivezla body z Doubí. Překvapením kola je jasná výhra rezervy Velkých Hamrů, která bez velkých posil z Áčka si odvezla rekordní výhru z jabloneckých Břízek.

Více »

 

Od pátku do soboty probíhají parlamentní volby

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky se uskuteční ve dnech 20. a 21. října 2017. V Libereckém kraji kandiduje celkem 24 subjektů. Můžete vybrat jen strany, ale také uvnitř strany zakroužkovat čtyři oblíbené či důvěryhodné osobnosti.

Více »

 

V Libereckém kraji je v roce 2017 už 18 obětí dopravních nehod

Od ledna do září letošního roku vyšetřovala Policie ČR celkem 75 900 dopravních nehod, o 2 987 více než v roce 2016. Zemřelo při nich 377 osob, což bylo to o 18 méně než loni. Dalších 1 733 osob zraněno těžce (pokles o 329) a 18 513 lehce (pokles o 411). V Libereckém kraji byli přivoláni policisté k celkem 3 193 nehodám. O život při nich přišlo 18 lidí, dalších 72 utrpělo zranění těžké a 951 lehké.

Více »

 

V Desné proběhne přednáška Jiřího Duška

Kulturní středisko Desná v Riedelově vile uvede 5. října od 17 hodin přednášku Jiřího Duška - II. část 80. výročí opevnění vzor 37 na pomezí Jizerských hor a Krkonoš.

Více »

 

Obrazem: Fotbalisté Desné v boji o první místo deklasovali Rynoltice

V dohrávaném 1. kole I.A. třídy hostila v tabulce třetí Desná vedoucí mužstvo soutěže FK Rynoltice. A děly se opravdu věci.

Více »

 

I.A třída: Vysoké výhry Desné a Pěnčína

Magnetem kola bylo derby v Desné, ale tam se z toho stala hladká záležitost pro domácí fotbalisty stejně tak jako jasná výhra Pěnčínských v Doubí. To posadilo FC Pěnčín hned výš v tabulce. Nejlépe z týmů regionu je na tom na druhém místě Desná.

Více »

 

Obrazem: Skokanské závody mládeže v Desné

Uplynulou neděli se ve skokanském areálu v Desné konalo MČR ve skoku na lyžích a RKZ v severské kombinaci žactva a dorostu. Místní Jizerský klub lyžařů Desná ve svém areálu přivítal závodníky ze všech koutů republiky i ze slovenské Bánské Bystrice.

Více »

 

Svatováclavský koncert Sboru dobrovolných muzikantů v Desné

Dne 2. října 2017 od 19.00 hodin proběhne u Starokatolického kostela – Svatováclavský koncert Sboru dobrovolných muzikantů.

Více »

 

V Desné pořádají závody mládeže ve skoku i severské kombinaci

Jizerský klub lyžařů Desná pořádá v neděli 24. září Mistrovství České republiky ve skoku na lyžích žactva a Republikové klasifikační závody v severské kombinaci žactva a dorostu. Začátek závodu v 9.00 na nejnižším můstku K8 a následně další kategorie na můstcích K24, K40 a K60.

Více »

 
credito bergamasco brescia¡Incluso desde tu iPhone!Los imprevistos nunca faltan, y nuestros bolsillos no siempre están preparados para afrontarlos. comprar con tarjeta de credito por telefonoinstituto nacional de credito publicoEn caso de que no consigas devolver el dinero en el tiempo inicialmente acordado, Si necesitas un préstamo urgentemente, ¡no te preocupes! banco provincial descargar planilla tarjeta de creditoventa de autos a credito en toluca¿Necesitas hacer una reparación en casa?, ¿se te ha estropeado el coche?, ¿algún otro gasto inesperado?linea de credito santander freecomo funciona dependente de cartao de creditoCon nuestros créditos online podrás elegir libremente cuánto dinero necesitas y cómo deseas pagarlo. solicitud de credito helm bankprestamos personales solo con dniCon los préstamos rápidos de Kredito24 obtendrás tu dinero para cubrir éstas y otras necesidades. ¡Pero no te preocupes!, con Kredito24 todos los costes y honorarios estarán claros desde el principio, Si eres un cliente nuevo podrás solicitar un crédito rápido de hasta 750€ que podrás devolver en un plazo de entre 7 y 30 días. credito educativo de hermosillocon nosotros no tendrás que preocuparte por la letra pequeña.prestamos personales rapidos sin papeleosTambién podrás pagar tu préstamo online antes de su vencimiento, sin ningún coste adicional. podrás prolongar tus créditos, pagando un importe adicional. asociar mi tarjeta de credito para empezar a comprar inmediatamentehoepers recuperadora de credito 0800como comprar cash pb com cartao de creditoprestamos con altos intereses

 

  • Město Desná
  • Město Desná
  • Město Desná
  • Město Desná
  • Město Desná
  • Město Desná
Město Desná1 Město Desná2 Město Desná3 Město Desná4 Město Desná5 Město Desná6

replica watches ukcartier replicabreitling replicahttp://www.childsplayadventureland.co.uk/test.php?page=the-replica-zenith-el-primero-sport.htmlreplica watchesbell ross replicaHublot Replicareplica watchesiwc replica Online Outlet, Cheap Replica Watches UK Store, Swiss Replica Watches Sale, Free UK Shipping!!