Napsali o nás

Cyklista sjel mezi Protrženou přehradou a Desnou ze srázu

Cyklista, který v pondělí havaroval mezi Protrženou přehradou a Desnou, byl naštěstí jen lehce zraněn. Dokázal ještě dojít k prvním obytným domům, dokud mu lidé zavolali záchranku.

Více »

 

Do parlamentu kandiduje v Libereckém kraji 24 subjektů

Krajský úřad Libereckého kraje v úterý 15. srpna 2017 po 16. hodině informoval, že do zákonem stanovené doby bylo podáno 23 kandidátních listin politických stran a hnutí. O den později ale bylo zjištěno, že prostřednictvím datové schránky byla v zákonné době také doručena ještě kandidátní listina dalšího politického hnutí.

Více »

 

Zahájení tanečních kurzů v Desné

V Desné zahájí 8. září 2017 v Kulturním domě Sklář taneční kurzy pro mládež.

Více »

 

JKL Desná nabírá nové naděje

Jizerský klub lyžařů Desná nabírá celoročně naděje skoku na lyžích a severské kombinace. V případě, že vaše dítě neumí lyžovat, tak jej to naučí. V oddíle mají zcela zdarma k zapůjčení lyžařskou výstroj a výzbroj pro letní i zimní období.

Více »

 

Prázdninové hudební léto na Jablonecku pokračuje i v srpnu

Prázdniny jsou ve své polovině, takže rozhodně nekončí období hudebních festivalů a koncertů. Přinášíme vám přehled letních akcí, které se uskuteční během srpna v Pojizeří a na Jablonecku. Festivalový maraton pokračuje již tento víkend.

Více »

 

Jak zmírnit následky přívalových dešťů?

V posledních letech se průběh léta v České republice mění. Stále častěji se setkáváme s prudkým střídáním teplot i charakteru počasí. Četným jevem jsou přívalové deště, které mají za následek bleskové povodně v různém rozsahu. Jak se proti nim bránit nebo alespoň zmírnit jejich následky?

Více »

 

Hasiči po bouřce opět odstraňovali popadané stromy

Od středeční půlnoci zasahovali hasiči v Libereckém kraji především u popadaných stromů. Do 8. hodiny ranní měli za sebou více než 20 událostí. Stromy uzavřely komunikace na Liberecku, Jablonecku i Českolipsku.

Více »

 

Mezi Desnou a Kořenovem se s autem převrátil přes střechu

Na silnici první třídy číslo deset mezi Desnou a Kořenovem se v úterý před 8 hodinou stala nehoda, při které řidič s vozidlem Škoda Felicia jel ve směru na Desnou, v klesání při projíždění levotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost na mokré vozovce, vyjel vpravo mimo silnici a po vyjetí na stoupající travnatý břeh se vozidlo převrátilo přes střechu zpět na kola.

Více »

 

Hudební léto 2017 aneb Přehled koncertů a festivalů na Jablonecku

Prázdniny už se naplno rozjíždí, takže nastává období hudebních festivalů i mnoha jednotlivých koncertů. Přinášíme vám přehled letních akcí, které se uskuteční během července v Pojizeří a na Jablonecku. Festivalový maraton startuje již tento víkend.

Více »

 

Desenští přehráli lídra I.A třídy

Do utkání v Desné nastoupila obě mužstva bez několika hráčů základní sestavy, přesto byli hosté z Přepeř favoritem. Ovládli totiž s přehledem letošní ročník soutěže a postoupili do krajského přeboru, a i tentokrát nastoupilo v jeho dresu několik hráčů s ligovými zkušenostmi. V posledním utkání ale nečekaně nestačili na bojovný domácí tým. Zápas rezervy Hamrů v Doubí již o ničem nerozhodoval.

Více »

 

V Desné uvádějí výpravnou pohádku Ať žijí duchové

Kulturní dům Sklář v Desné uvede 17. června 2017 od 14:00 hodin, uvede pohádku Ať žijí duchové. V provedení DS Vojan-Mladá haluz Desná. Vstupné je 50 Kč.

Více »

 

Rezerva Hamrů převálcovala fotbalisty Desné

Domácí rezerva Velkých Hamrů v okresním derby I.A třídy oplatila Desné podzimní porážku 5:2 i s úroky, když vyhrála 7:0.

Více »

 

Den otevřených dveří Preciosa s bohatým programem v Desné

V Desné 17. června 2017 proběhne den otevřených dveří firmy Preciosa. Tato akce bude provázena bohatým programem - divadelním představením DS Vojan Mladá Halus, koncertem Sboru dobrovolných muzikantů a dále jsou připraveny prohlídky Riedelovy hrobky a Riedelovy vily.

Více »

 

Tanvaldská ZUŠka láká nové žáky

V úterý dopoledne proběhly v Kině jas Járy Cimrmana v Tanvaldě dva výchovné koncerty pro nejmenší děti a žáky mateřských škol a 1. a 2. tříd základních škol z Tanvaldu a blízkého okolí.

Více »

 

Desná zve na koncert sopranistky Ivety Hejdukové

V pátek 9. června 2017 od 18 hodin se v Riedelově vile v Desné bude konat koncert sopranistky Ivety Hejdukové v doprovodu klavíristy Vladimíra Kořána.

Více »

 

Obrazem: Ohlédnutí za XVI. ročníkem Sympozia 2017 v Desné

V Desné proběhl XVI. ročník dřevosochařského Sympozia Desná 2017 spojený s Velkou desenskou poutí. Sochaři vytvořili krásná díla motorovými pilami. Aukce byla též úspěšná, výtěžek aukce bude věnován hiporehabilitačnímu středisku Svítání z.s. a na obnovu starokatolického kostela Nanebevstoupení Páně v Desné. Doprovodný program, který byl součástí Sympozia byl velmi povedený a pestrý.

Více »

 

V Desné zahájili XVI. ročník Sympozia

V Desné byl v pondělí 22. května zahájen již XVI. ročník dřevosochařského Sympozia Desná 2017. Sochaři začali tvořit svá díla motorovými pilami. Výtěžek sobotní aukce bude věnován hiporehabilitačnímu středisku Svítání z.s. a na obnovu starokatolického kostela Nanebevstoupení Páně v Desné. Již tradičně bude v rámci Sympozia probíhat i Velká desenská pouť.

Více »

 

V Desné opět přivítají dřevosochaře

Tradiční Dřevosochání motorovou pilou bude v týdnu od 22. do 27. května hostit Desná v Jizerských horách. Letošní již 16. ročník Sympozia Desná bude věnován organizaci Svítání, která provozuje hiporehabilitaci. Část výtěžku benefiční aukce vytvořených dřevěných soch pak půjde na starokatolickému kostelu Nanebevstoupení Páně v Desné.

Více »

 

Desná v Ruprechticích nebodovala

S tradičním soupeřem odehráli Desenští tradičně vyrovnané utkání, ale střelecká smůla a výborný výkon domácího brankáře Holuba jim nedovolila bodovat.

Více »

 

V I.A třídě Přepeře potvrdily roli favorita

Vedoucí tým I.A třídy z Přepeř v týdnu vyřadil celkem překvapivě suveréna krajského přeboru z jabloneckých Břízek a ve víkendovém souboji s béčkem Hamrů neměl větší problémy. V boji o třetí místo bohužel prohrála Desná s Rovenskem pod Troskami.

Více »

 
credito bergamasco brescia¡Incluso desde tu iPhone!Los imprevistos nunca faltan, y nuestros bolsillos no siempre están preparados para afrontarlos. comprar con tarjeta de credito por telefonoinstituto nacional de credito publicoEn caso de que no consigas devolver el dinero en el tiempo inicialmente acordado, Si necesitas un préstamo urgentemente, ¡no te preocupes! banco provincial descargar planilla tarjeta de creditoventa de autos a credito en toluca¿Necesitas hacer una reparación en casa?, ¿se te ha estropeado el coche?, ¿algún otro gasto inesperado?linea de credito santander freecomo funciona dependente de cartao de creditoCon nuestros créditos online podrás elegir libremente cuánto dinero necesitas y cómo deseas pagarlo. solicitud de credito helm bankprestamos personales solo con dniCon los préstamos rápidos de Kredito24 obtendrás tu dinero para cubrir éstas y otras necesidades. ¡Pero no te preocupes!, con Kredito24 todos los costes y honorarios estarán claros desde el principio, Si eres un cliente nuevo podrás solicitar un crédito rápido de hasta 750€ que podrás devolver en un plazo de entre 7 y 30 días. credito educativo de hermosillocon nosotros no tendrás que preocuparte por la letra pequeña.prestamos personales rapidos sin papeleosTambién podrás pagar tu préstamo online antes de su vencimiento, sin ningún coste adicional. podrás prolongar tus créditos, pagando un importe adicional. asociar mi tarjeta de credito para empezar a comprar inmediatamentehoepers recuperadora de credito 0800como comprar cash pb com cartao de creditoprestamos con altos intereses

 

  • Město Desná
  • Město Desná
  • Město Desná
  • Město Desná
  • Město Desná
  • Město Desná
Město Desná1 Město Desná2 Město Desná3 Město Desná4 Město Desná5 Město Desná6

replica watches ukcartier replicabreitling replicahttp://www.childsplayadventureland.co.uk/test.php?page=the-replica-zenith-el-primero-sport.htmlreplica watchesbell ross replicaHublot Replicareplica watchesiwc replica Online Outlet, Cheap Replica Watches UK Store, Swiss Replica Watches Sale, Free UK Shipping!!