Napsali o nás

V Desné zahájili XVI. ročník Sympozia

V Desné byl v pondělí 22. května zahájen již XVI. ročník dřevosochařského Sympozia Desná 2017. Sochaři začali tvořit svá díla motorovými pilami. Výtěžek sobotní aukce bude věnován hiporehabilitačnímu středisku Svítání z.s. a na obnovu starokatolického kostela Nanebevstoupení Páně v Desné. Již tradičně bude v rámci Sympozia probíhat i Velká desenská pouť.

Více »

 

V Desné opět přivítají dřevosochaře

Tradiční Dřevosochání motorovou pilou bude v týdnu od 22. do 27. května hostit Desná v Jizerských horách. Letošní již 16. ročník Sympozia Desná bude věnován organizaci Svítání, která provozuje hiporehabilitaci. Část výtěžku benefiční aukce vytvořených dřevěných soch pak půjde na starokatolickému kostelu Nanebevstoupení Páně v Desné.

Více »

 

Desná v Ruprechticích nebodovala

S tradičním soupeřem odehráli Desenští tradičně vyrovnané utkání, ale střelecká smůla a výborný výkon domácího brankáře Holuba jim nedovolila bodovat.

Více »

 

V I.A třídě Přepeře potvrdily roli favorita

Vedoucí tým I.A třídy z Přepeř v týdnu vyřadil celkem překvapivě suveréna krajského přeboru z jabloneckých Břízek a ve víkendovém souboji s béčkem Hamrů neměl větší problémy. V boji o třetí místo bohužel prohrála Desná s Rovenskem pod Troskami.

Více »

 

Za Desnou jako na dlani

Klub českých turistů Desná ve spolupráci s Městem Desná a SDH Pustiny pořádá v sobotu 6. května 2017 turistický pochod u příležitosti 71. výročí založení klubu KČT. Jsou plánované trasy 6 km, 12 km a 18 km, průběžný start je od 8.00 do 10.00 hodin. Všichni jste srdečně zváni.

Více »

 

Chyby Desenských rozhodly o porážce v Doubí

V boji o 5. místo v tabulce I. A třídy se fotbalistům TJ Desná nevedlo při hře v poli, když se dopustili tří zbytečných ztrát, které vedly ke ztrátě bodů. Béčko Hamrů si po zlepšené hře ve druhé půli poradilo s Krásnou Studánkou.

Více »

 

Připravte se na léto a s ním spojené cestování

Duben pomalu končí a právě v tomto okamžiku se nejčastěji zamýšlíme nad naší letní dovolenou. Plánujeme, která města a státy navštívíme, kde si odpočineme od shonu všedních dní, koho vezmeme s sebou. A když se hodně zasníme, začínáme už pořizovat letní plážové oděvy, ve kterých zazáříme na promenádě u moře.

Více »

 

Kam na Jablonecku vyrazit na pálení čarodějnic?

Pálení čarodějnic nebo také Filipojakubská noc se letos odehrává v noci z neděle 30. dubna na pondělí 1. května. Připravili jsme pro vás přehled akcí pro děti i dospělé na Jablonecku a v širším okolí, které můžete v tyto dny navštívit.

Více »

 

Talentové zkoušky do sportovních tříd ZŠ Tanvald

Ve středu 3. května 2017 od 9 hodin proběhne výběr děvčat a chlapců 5. tříd z oblasti Tanvaldska, kteří mají zájem od školního roku 2017/2018 navštěvovat na ZŠ Tanvald třídu s rozšířenou výukou tělesné výchovy.

Více »

 

Silnice podél vodní nádrže Souš se otevře od 29. dubna

Silnice II/290 podél vodní nádrže Souš, v úseku Desná - Smědava, bude po zimní přestávce znovu průjezdná. Po silnici se v tomto úseku nedalo projet od 4. listopadu 2016. „Po provedené kontrole je naplánováno její otevření od zítřejší půlnoci, tedy z pátku 28. dubna na sobotu 29. dubna," potvrdila tisková mluvčí krajského úřadu Libereckého kraje Markéta Dědková.

Více »

 

V rámci akce Ukliďme Česko uklízeli Desnou

Spolek TanDeM Kryšpín společně s družinou ZŠ v Desné se v sobotu 22. dubna zapojil do celorepublikové akce Ukliďme Česko. Pro letošní rok byl naplánován úklid Desné v Jizerských horách.

Více »

 

Jaká jsou pravidla pálení nejen čarodějnic

Jaro patří k obdobím, kdy lidé pracují na svých zahradách a zahrádkách. Proto jsou jarní měsíce každoročně spjaty s pálením biologického odpadu - listí, větví, rostlinného odpadu apod. Z hlediska pohledu požární ochrany je tato činnost spojena se zvýšeným rizikem vzniku požáru.

Více »

 

Jizerský klub lyžařů Desná hodnotí sezonu 2016/ 2017

V sezoně 2016-2017 reprezentovalo Desenský lyžařský oddíl celkem 27 závodníků plus dva odchovanci závodící za Duklu Liberec Martin Zeman a David Zemek. Předseda oddílu Patrik Chlum je spokojený a bilancuje nejzajímavější úspěchy sezony.

Více »

 

Kolem Souše se zatím nedá projet, možná silnici otevřou na konci dubna

Sněhová pokrývka, někde až 40 centimetrů, brání otevření silnice II/290 kolem vodní nádrže Souš k letnímu provozu. „Předpokládá se, že v pondělí 24. dubna proběhne odběr vzorků vody z odlučovačů ropných látek podél silnice. Komunikace by mohla být zprůjezdněna k 28. dubnu. Tento termín bude potvrzen během příštího týdne," upřesnila tisková mluvčí krajského úřadu Libereckého kraje Markéta Dědková.

Více »

 

Desná vysoko přehrála druhé Hejnice

V I.A třídě se Desná stále drží v popředí tabulky a o víkendu porazila tým Hejnic, který stále usiluje o postup do krajského přeboru Liberecka. Béčko Hamrů tentokrát nestačilo na Rynoltice.

Více »

 

V I.A třídě nastřílelo béčko Hamrů sedm gólů

Rezerva Velkých Hamrů uštědřila sousedovi v tabulce libereckému Rapidu sedm gólů a vzdaluje se od sestupových pozic, Desná prohrála ve Cvikově, ale drží páté místo v tabulce.

Více »

 

V I. A třídě oba zástupci regionu plichtili

Fotbalisté Desné bojovali o třetí místo v tabulce se Stráží pod Ralskem a přes vedení 1:0 přeci jen výhodu ztratili. Deset minut před koncem hostující Špivík obstřelil zeď a bylo vyrovnáno. To v Ruprechticích to bylo obráceně, ale bod hamerského béčka je cenný.

Více »

 

Talkshow herečky Ivanky Deváté v Desné

Kulturní a informační středisko Riedelova vila Vás zve v sobotu 25. 3. 2017 od 19 hodin do Kulturního domu Sklář v Desné na Talkshow herečky Ivanky Deváté a Itala Andrea Andrei.

Více »

 

V Desné budou bojovat O Desenského medvěda

Kulturní a informační středisko Riedelova vila v Desné pořádá oblastní kolo přehlídky dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů dětská scéna 2017. Přehlídka proběhne 24. března od 9 hodin v kulturním domě Sklář.

Více »

 

Desenský oddíl úspěšný na šampionátu ve skoku a kombinaci

O víkendu 10. až 12. března 2017 se v Harrachově uskutečnilo na můstcích K40 a K70 Mistrovství České republiky ve skoku na lyžích a severské kombinaci žactva, dorostu a žen. Desenský oddíl získal celkem 15 cenných kovů, a stal se tak nejúspěšnějším oddílem šampionátu.

Více »

 
credito bergamasco brescia¡Incluso desde tu iPhone!Los imprevistos nunca faltan, y nuestros bolsillos no siempre están preparados para afrontarlos. comprar con tarjeta de credito por telefonoinstituto nacional de credito publicoEn caso de que no consigas devolver el dinero en el tiempo inicialmente acordado, Si necesitas un préstamo urgentemente, ¡no te preocupes! banco provincial descargar planilla tarjeta de creditoventa de autos a credito en toluca¿Necesitas hacer una reparación en casa?, ¿se te ha estropeado el coche?, ¿algún otro gasto inesperado?linea de credito santander freecomo funciona dependente de cartao de creditoCon nuestros créditos online podrás elegir libremente cuánto dinero necesitas y cómo deseas pagarlo. solicitud de credito helm bankprestamos personales solo con dniCon los préstamos rápidos de Kredito24 obtendrás tu dinero para cubrir éstas y otras necesidades. ¡Pero no te preocupes!, con Kredito24 todos los costes y honorarios estarán claros desde el principio, Si eres un cliente nuevo podrás solicitar un crédito rápido de hasta 750€ que podrás devolver en un plazo de entre 7 y 30 días. credito educativo de hermosillocon nosotros no tendrás que preocuparte por la letra pequeña.prestamos personales rapidos sin papeleosTambién podrás pagar tu préstamo online antes de su vencimiento, sin ningún coste adicional. podrás prolongar tus créditos, pagando un importe adicional. asociar mi tarjeta de credito para empezar a comprar inmediatamentehoepers recuperadora de credito 0800como comprar cash pb com cartao de creditoprestamos con altos intereses

 

  • Město Desná
  • Město Desná
  • Město Desná
  • Město Desná
  • Město Desná
  • Město Desná
Město Desná1 Město Desná2 Město Desná3 Město Desná4 Město Desná5 Město Desná6

replica watches ukcartier replicabreitling replicahttp://www.childsplayadventureland.co.uk/test.php?page=the-replica-zenith-el-primero-sport.htmlreplica watchesbell ross replicaHublot Replicareplica watchesiwc replica Online Outlet, Cheap Replica Watches UK Store, Swiss Replica Watches Sale, Free UK Shipping!!