Napsali o nás

Silnice podél vodní nádrže Souš se otevře od 29. dubna

Silnice II/290 podél vodní nádrže Souš, v úseku Desná - Smědava, bude po zimní přestávce znovu průjezdná. Po silnici se v tomto úseku nedalo projet od 4. listopadu 2016. „Po provedené kontrole je naplánováno její otevření od zítřejší půlnoci, tedy z pátku 28. dubna na sobotu 29. dubna," potvrdila tisková mluvčí krajského úřadu Libereckého kraje Markéta Dědková.

Více »

 

V rámci akce Ukliďme Česko uklízeli Desnou

Spolek TanDeM Kryšpín společně s družinou ZŠ v Desné se v sobotu 22. dubna zapojil do celorepublikové akce Ukliďme Česko. Pro letošní rok byl naplánován úklid Desné v Jizerských horách.

Více »

 

Jaká jsou pravidla pálení nejen čarodějnic

Jaro patří k obdobím, kdy lidé pracují na svých zahradách a zahrádkách. Proto jsou jarní měsíce každoročně spjaty s pálením biologického odpadu - listí, větví, rostlinného odpadu apod. Z hlediska pohledu požární ochrany je tato činnost spojena se zvýšeným rizikem vzniku požáru.

Více »

 

Jizerský klub lyžařů Desná hodnotí sezonu 2016/ 2017

V sezoně 2016-2017 reprezentovalo Desenský lyžařský oddíl celkem 27 závodníků plus dva odchovanci závodící za Duklu Liberec Martin Zeman a David Zemek. Předseda oddílu Patrik Chlum je spokojený a bilancuje nejzajímavější úspěchy sezony.

Více »

 

Kolem Souše se zatím nedá projet, možná silnici otevřou na konci dubna

Sněhová pokrývka, někde až 40 centimetrů, brání otevření silnice II/290 kolem vodní nádrže Souš k letnímu provozu. „Předpokládá se, že v pondělí 24. dubna proběhne odběr vzorků vody z odlučovačů ropných látek podél silnice. Komunikace by mohla být zprůjezdněna k 28. dubnu. Tento termín bude potvrzen během příštího týdne," upřesnila tisková mluvčí krajského úřadu Libereckého kraje Markéta Dědková.

Více »

 

Desná vysoko přehrála druhé Hejnice

V I.A třídě se Desná stále drží v popředí tabulky a o víkendu porazila tým Hejnic, který stále usiluje o postup do krajského přeboru Liberecka. Béčko Hamrů tentokrát nestačilo na Rynoltice.

Více »

 

V I.A třídě nastřílelo béčko Hamrů sedm gólů

Rezerva Velkých Hamrů uštědřila sousedovi v tabulce libereckému Rapidu sedm gólů a vzdaluje se od sestupových pozic, Desná prohrála ve Cvikově, ale drží páté místo v tabulce.

Více »

 

V I. A třídě oba zástupci regionu plichtili

Fotbalisté Desné bojovali o třetí místo v tabulce se Stráží pod Ralskem a přes vedení 1:0 přeci jen výhodu ztratili. Deset minut před koncem hostující Špivík obstřelil zeď a bylo vyrovnáno. To v Ruprechticích to bylo obráceně, ale bod hamerského béčka je cenný.

Více »

 

Talkshow herečky Ivanky Deváté v Desné

Kulturní a informační středisko Riedelova vila Vás zve v sobotu 25. 3. 2017 od 19 hodin do Kulturního domu Sklář v Desné na Talkshow herečky Ivanky Deváté a Itala Andrea Andrei.

Více »

 

V Desné budou bojovat O Desenského medvěda

Kulturní a informační středisko Riedelova vila v Desné pořádá oblastní kolo přehlídky dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů dětská scéna 2017. Přehlídka proběhne 24. března od 9 hodin v kulturním domě Sklář.

Více »

 

Desenský oddíl úspěšný na šampionátu ve skoku a kombinaci

O víkendu 10. až 12. března 2017 se v Harrachově uskutečnilo na můstcích K40 a K70 Mistrovství České republiky ve skoku na lyžích a severské kombinaci žactva, dorostu a žen. Desenský oddíl získal celkem 15 cenných kovů, a stal se tak nejúspěšnějším oddílem šampionátu.

Více »

 

Obrazem: Fotbalisté Desné v přípravě podlehli Lučanům

V dalším z řady připravných utkání hostili tuto sobotu na svém hřišti desenští fotbalisté hráče z Lučan. V bojovném utkání s mnoha neproměněnými šancemi, zejména na straně domácích, se nakonec z vítězství 2:1 (1:1) radovali hosté.

Více »

 

Březnové plesy a karnevaly zakončí taneční sezonu

Milovníci tance a zábavy mají v březnu poslední příležitosti k ukázání svých dovedností. Od 3. do 31. března 2016 se koná v našem regionu mnoho plesů, maškarních bálů a karnevalů. Přinášíme vám jejich stručný přehled.

Více »

 

V Desné zvou na představení Žena v trysku století

V sobotu 4. března 2017 v 19 hodin proběhne v KD Sklář II. představení Desenského divadelního předjaří - Žena v trysku století v podání LSD (Lučanský spolek divadelní). Vstupné činí 50 korun.

Více »

 

V Desné proběhne výstava obrazů Jiřího Kramara

Ve středu 1. března 2017 od 17.00 hodin proběhne v Riedlově vile v Desné vernisáž výstavy obrazů Jiřího Kramara v kytarovém doprovodu pana Jaroslava Kajzra.

Více »

 

Sportovní klání NO – KO – KO povedené podvanácté

V sobotu 4. 2. 2017 se sešla ve sportovní hale v Tanvaldě skupina sportu chtivých mužů, kteří změřili své síly v sálových sportech - nohejbalu - košíkové a kopané.

Více »

 

V únoru je nejbohatší nabídka plesů a bálů

Tance milovní spoluobčané mají v únoru nejvíce příležitostí v roce k ukázání svého umění. Od 3. do 28. února 2017 se koná v našem regionu mnoho desítek plesů, maškarních bálů, karnevalů a masopustních veselic. Přinášíme vám jejich stručný přehled.

Více »

 

V Desné budou žáci soutěžit ve skocích i severské kombinaci

Republikové kontrolní závody ve skoku na lyžích a severské kombinaci žactva se konají v Desné v Jizerských horách v sobotu 4. od 9 a v neděli 5. února od 9.30. Běžecká část severské kombinace proběhne v sobotu ve 14 hodin na Tanvaldské kotlině.

Více »

 

V Desné zvou na představení Holky z kalendáře

V sobotu 28. ledna v 19 hodin proběhne v KD Sklář I. představení Desenského divadelního předjaří, představí se Divadelní spolek Krakonoš Vysoké nad Jizerou ve hře Holky z kalendáře od Tima Firtha v překladu Pavla Dominika. Vstupné je 70 Kč.

Více »

 

V Desné proběhly republikové závody žactva ve skoku na lyžích

Ve dnech 14. a 15. ledna 2017 proběhly v areálu skokanských můstků v Desné Republikové klasifikační závody žactva ve skoku na lyžích. I přes nepřízeň počasí se závody vydařily.

Více »

 
credito bergamasco brescia¡Incluso desde tu iPhone!Los imprevistos nunca faltan, y nuestros bolsillos no siempre están preparados para afrontarlos. comprar con tarjeta de credito por telefonoinstituto nacional de credito publicoEn caso de que no consigas devolver el dinero en el tiempo inicialmente acordado, Si necesitas un préstamo urgentemente, ¡no te preocupes! banco provincial descargar planilla tarjeta de creditoventa de autos a credito en toluca¿Necesitas hacer una reparación en casa?, ¿se te ha estropeado el coche?, ¿algún otro gasto inesperado?linea de credito santander freecomo funciona dependente de cartao de creditoCon nuestros créditos online podrás elegir libremente cuánto dinero necesitas y cómo deseas pagarlo. solicitud de credito helm bankprestamos personales solo con dniCon los préstamos rápidos de Kredito24 obtendrás tu dinero para cubrir éstas y otras necesidades. ¡Pero no te preocupes!, con Kredito24 todos los costes y honorarios estarán claros desde el principio, Si eres un cliente nuevo podrás solicitar un crédito rápido de hasta 750€ que podrás devolver en un plazo de entre 7 y 30 días. credito educativo de hermosillocon nosotros no tendrás que preocuparte por la letra pequeña.prestamos personales rapidos sin papeleosTambién podrás pagar tu préstamo online antes de su vencimiento, sin ningún coste adicional. podrás prolongar tus créditos, pagando un importe adicional. asociar mi tarjeta de credito para empezar a comprar inmediatamentehoepers recuperadora de credito 0800como comprar cash pb com cartao de creditoprestamos con altos intereses

 

  • Město Desná
  • Město Desná
  • Město Desná
  • Město Desná
  • Město Desná
  • Město Desná
Město Desná1 Město Desná2 Město Desná3 Město Desná4 Město Desná5 Město Desná6

replica watches ukcartier replicabreitling replicahttp://www.childsplayadventureland.co.uk/test.php?page=the-replica-zenith-el-primero-sport.htmlreplica watchesbell ross replicaHublot Replicareplica watchesiwc replica Online Outlet, Cheap Replica Watches UK Store, Swiss Replica Watches Sale, Free UK Shipping!!