Napsali o nás

I.A třída: Všechny týmy bodovaly, až na Pěnčín

Po pěti kolech si z regionu vedou nejlépe dvanáct bodů mající Mšeno B a Desná, patřící do první čtyřky, která se odděluje. Béčko Velkých Hamrů zvítězilo v Pěnčíně a je na tom v tabulce lépe.

Více »

 

Obrazem: 5. ročník běhu Přes desenské kopce

Tuto neděli proběhl již 5. ročník obnoveného tradičního běhu při příležitosti 101.výročí protržení přehrady na Bílé Desné Přes desenské kopce. Běhu se zúčastnilo na sto závodníků různých kategorií. Vítězem hlavního závodu se stal Jiří Čivrný ze Semil.

Více »

 

Obrazem: Hvězdicový Pochod proti proudu

V sobotu proběhl 1. ročník hvězdicového Pochodu proti proudu, jehož cílem byl Areál Protržené přehrady na Bílé Desné. Účastníci na toto památné místo dorazili z několika směrů - z Albrechtic, Desné nebo Smědavy. Na místě samém pak uctili památku 67 lidských obětí tragédie, která se udála před 101 lety.

Více »

 

Turisté půjdou proti proudu na Protrženou přehradu

První ročník turistické akce Pochod proti proudu pořádá obec Albrechtice v Jizerských horách s dalšími městy na Protržené přehradě v sobotu 16. září. Start je možný ze tří míst: Albrechtice v Jizerských horách - ze hřiště, trasa 6 km, Desná - ze hřiště, trasa 6 km a z parkoviště u horské chaty Smědava, trasa 7,5 km. Cílovou stanicí je vždy Protržená přehrada na Bílé Desné.

Více »

 

Opilý řidič narazil v Desné do stromu

Minulý týden ve čtvrtek se v noci po 22.30 stala v Desné v ulici Hutní dopravní nehoda. Řidič s vozidlem Volkswagen Passat Variant jel ve směru na Kořenov, kde při průjezdu levotočivé zatáčky přehlédl oplocení a strom, do kterého následně narazil. Policisté při kontrole v jeho dechu naměřili hodnotu alkoholu 1,72 promile.

Více »

 

TJ Desná a město Desná pořádají 5. ročník běhu Přes desenské kopce

Už 5. ročník obnoveného tradičního běhu při příležitosti 101. výročí protržení přehrady na Bílé Desné se bude konat v neděli 17. září 2017. Zahájení je v 10 hodin v městském sportovním areálu v Desné.

Více »

 

V Desné proběhnou slavnosti města v zahradě Riedelovy vily

V zahradě Riedelovy vily v Desné se 16. září 2017 budou konat slavnosti města, je připravený bohatý a pestrý program pro děti i dospělé. Ukázky řemesel, prodej výrobků a tvořivé dílny, malování na obličej, možnost střelby ze vzduchovky, lukostřelba, turistický okruh s pohádkovými bytostmi...

Více »

 

V Desné se koná setkání s cestovatelkou Christou Petráskovou

Dne 12. září 2017 od 17 hodin proběhne v Riedelově vile v Desné setkání s cestovatelkou, badatelkou a sběratelkou Mgr. Christou Petráskovou.

Více »

 

V Desné proběhne výstava Zdeňka Pavla Kranze

V Riedelově vile v Desné proběhne dne 11. 9. 2017 od 17.00 hodin vernisáž výstavy Zdeňka Pavla Kranze. Výstava je zaměřena na výběr z výtvarných a architektonických prací.

Více »

 

Řidič auta nedal v Desné přednost cyklistovi a porazil ho

Řidič osobního vozidla nedal v Desné v úterý přednost v jízdě cyklistovi jedoucímu po hlavní ulici. Při tomto střetu cyklista utrpěl zranění, doba léčení zatím není známa. Předběžná výše způsobené škody činí částku 15 300 Kč.

Více »

 

Co nového v jízdním řádu v Libereckém kraji od 3. září?

S novým školním rokem přicházejí novinky v jízdních řádech autobusové dopravy. Koordinátor veřejné dopravy upozorňuje na zánik některých komerčních spojů v dálkové dopravě, ale zároveň budou zavedeny i spoje nové.

Více »

 

Cyklista sjel mezi Protrženou přehradou a Desnou ze srázu

Cyklista, který v pondělí havaroval mezi Protrženou přehradou a Desnou, byl naštěstí jen lehce zraněn. Dokázal ještě dojít k prvním obytným domům, dokud mu lidé zavolali záchranku.

Více »

 

Do parlamentu kandiduje v Libereckém kraji 24 subjektů

Krajský úřad Libereckého kraje v úterý 15. srpna 2017 po 16. hodině informoval, že do zákonem stanovené doby bylo podáno 23 kandidátních listin politických stran a hnutí. O den později ale bylo zjištěno, že prostřednictvím datové schránky byla v zákonné době také doručena ještě kandidátní listina dalšího politického hnutí.

Více »

 

Zahájení tanečních kurzů v Desné

V Desné zahájí 8. září 2017 v Kulturním domě Sklář taneční kurzy pro mládež.

Více »

 

JKL Desná nabírá nové naděje

Jizerský klub lyžařů Desná nabírá celoročně naděje skoku na lyžích a severské kombinace. V případě, že vaše dítě neumí lyžovat, tak jej to naučí. V oddíle mají zcela zdarma k zapůjčení lyžařskou výstroj a výzbroj pro letní i zimní období.

Více »

 

Prázdninové hudební léto na Jablonecku pokračuje i v srpnu

Prázdniny jsou ve své polovině, takže rozhodně nekončí období hudebních festivalů a koncertů. Přinášíme vám přehled letních akcí, které se uskuteční během srpna v Pojizeří a na Jablonecku. Festivalový maraton pokračuje již tento víkend.

Více »

 

Jak zmírnit následky přívalových dešťů?

V posledních letech se průběh léta v České republice mění. Stále častěji se setkáváme s prudkým střídáním teplot i charakteru počasí. Četným jevem jsou přívalové deště, které mají za následek bleskové povodně v různém rozsahu. Jak se proti nim bránit nebo alespoň zmírnit jejich následky?

Více »

 

Hasiči po bouřce opět odstraňovali popadané stromy

Od středeční půlnoci zasahovali hasiči v Libereckém kraji především u popadaných stromů. Do 8. hodiny ranní měli za sebou více než 20 událostí. Stromy uzavřely komunikace na Liberecku, Jablonecku i Českolipsku.

Více »

 

Mezi Desnou a Kořenovem se s autem převrátil přes střechu

Na silnici první třídy číslo deset mezi Desnou a Kořenovem se v úterý před 8 hodinou stala nehoda, při které řidič s vozidlem Škoda Felicia jel ve směru na Desnou, v klesání při projíždění levotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost na mokré vozovce, vyjel vpravo mimo silnici a po vyjetí na stoupající travnatý břeh se vozidlo převrátilo přes střechu zpět na kola.

Více »

 

Hudební léto 2017 aneb Přehled koncertů a festivalů na Jablonecku

Prázdniny už se naplno rozjíždí, takže nastává období hudebních festivalů i mnoha jednotlivých koncertů. Přinášíme vám přehled letních akcí, které se uskuteční během července v Pojizeří a na Jablonecku. Festivalový maraton startuje již tento víkend.

Více »

 
credito bergamasco brescia¡Incluso desde tu iPhone!Los imprevistos nunca faltan, y nuestros bolsillos no siempre están preparados para afrontarlos. comprar con tarjeta de credito por telefonoinstituto nacional de credito publicoEn caso de que no consigas devolver el dinero en el tiempo inicialmente acordado, Si necesitas un préstamo urgentemente, ¡no te preocupes! banco provincial descargar planilla tarjeta de creditoventa de autos a credito en toluca¿Necesitas hacer una reparación en casa?, ¿se te ha estropeado el coche?, ¿algún otro gasto inesperado?linea de credito santander freecomo funciona dependente de cartao de creditoCon nuestros créditos online podrás elegir libremente cuánto dinero necesitas y cómo deseas pagarlo. solicitud de credito helm bankprestamos personales solo con dniCon los préstamos rápidos de Kredito24 obtendrás tu dinero para cubrir éstas y otras necesidades. ¡Pero no te preocupes!, con Kredito24 todos los costes y honorarios estarán claros desde el principio, Si eres un cliente nuevo podrás solicitar un crédito rápido de hasta 750€ que podrás devolver en un plazo de entre 7 y 30 días. credito educativo de hermosillocon nosotros no tendrás que preocuparte por la letra pequeña.prestamos personales rapidos sin papeleosTambién podrás pagar tu préstamo online antes de su vencimiento, sin ningún coste adicional. podrás prolongar tus créditos, pagando un importe adicional. asociar mi tarjeta de credito para empezar a comprar inmediatamentehoepers recuperadora de credito 0800como comprar cash pb com cartao de creditoprestamos con altos intereses

 

  • Město Desná
  • Město Desná
  • Město Desná
  • Město Desná
  • Město Desná
  • Město Desná
Město Desná1 Město Desná2 Město Desná3 Město Desná4 Město Desná5 Město Desná6

replica watches ukcartier replicabreitling replicahttp://www.childsplayadventureland.co.uk/test.php?page=the-replica-zenith-el-primero-sport.htmlreplica watchesbell ross replicaHublot Replicareplica watchesiwc replica Online Outlet, Cheap Replica Watches UK Store, Swiss Replica Watches Sale, Free UK Shipping!!