Jizerský klub lyžařů informuje

16.-17.12. oddíl uspořádal tradiční běžecké soustředění na Jizerce. Tak, jako v letech předešlých nám opět vyšlo počasí. V rámci soustředění proběhla sobotní besídka pro děti a rodiče. Byly promítnuty fotografie z akcí, kterých se klub účastnil v roce 2022.

30.12. se klub zúčastnil republikových závodů ve skoku na lyžích a severské kombinaci pro starší žactvo a dorost, odkud si klub přivezl 8 umístění na stupních vítězů. 7.-8.1. se výběr závodníků, především staršího žactva a dorostu zúčastnil mezinárodních závodů v severské kombinaci pro starší žactvo a dorost. Skákalo se na můstku K70 v Harrachově, kde pořadatel s vypětím všech sil udržel na můstku umělý sníh. V konkurenci téměř 100 závodníků z 11 zemí  si nejlépe vedla Karolína Horká, která obsadila 2 x 4 místo a Martin Balatka který obsadil 10 místo.