Informace o noční výluce SŽ, s.o. na železniční trati č. 036 v úseku Smržovka – Tanvald (- Desná/Desná-Riedlova vila)

Provozovatel dráhy Správa železnic, s. o. informuje o noční výluce na železniční trati číslo 036 Liberec – Harrachov – Szklarska Poręba Górna, která bude probíhat v úseku Smržovka – Tanvald ve dnech 13. června 2024  od 22:50 hod. 14. června 2024 do 3:45 hod..

Účelem výluky je výměna vadných kolejnic ve vyloučeném úseku.

Dopravce České dráhy, a. s. proto musí přistoupit k následujícím opatřením:

Vlaky Os 2672 a Os 2674 budou nahrazeny náhradní autobusovou dopravou v úseku Smržovka – Tanvald – Desná / Desná-Riedlova vila.

Umístění zastávek náhradní autobusové dopravy:
Smržovka – před staniční budovou na autobusové zastávce „Smržovka, žel.st.“
Smržovka-Luční – na autobusové zastávce „Smržovka, žel. zast. Luční“
Smržovka střed – na autobusové zastávce „Smržovka, Střední Smržovka“
Smržovka dolní nádraží – na autobusové zastávce „Smržovka, Dolní Smržovka, u Ráje“
Tanvald zastávka – v Krkonošské ulici u nákupního střediska „Špičák“
Tanvald – na autobusové zastávce „Tanvald, Terminál u žel. st.“ (stanoviště 6)
Desná/Desná-Riedlova vila – na autobusové zastávce „Desná, centrum“

Upozornění
Po dobu výluky nebude v úseku s náhradní autobusovou dopravou garantována služba uvedená v jízdním řádu u jednotlivých vlaků – tzn. „Přeprava spoluzavazadel“.
Přeprava kočárků bude možná pouze do vyčerpání kapacity autobusu náhradní dopravy.

Za komplikace způsobené výlukou se omlouváme.