Vánoční besídka s našimi seniory

Dne 5. prosince proběhla každoroční vánoční besídka s našimi seniory v domě pečovatelské služby. Příjemné prostředí, krásná výzdoba, dobře naladění senioři, pěkné vystoupení žáků naší školy s učitelem p. Ouhrabkou, to vše se podílelo na pěkném odpoledním adventním setkání. Starosta, místostarosta, tajemník a pracovnice sociálně správního odboru popřáli přítomným seniorům příjemné prožití vánočních s

vátků a pěkný nový rok. Senioři pohovořili na jedné straně o tom, co je tíží a co by chtěli zlepšit a na druhé straně i o tom, co se jim líbí a s čím jsou spokojeni. Poděkování za přípravu akce patří zejména Haně Chmelařové, která vše připravila za pomoci pracovnic sociálně správního odboru a také naší Základní škole, protože pan učitel Ouhrabka připravil pěkné pásmo vánočních písní, se kterými se žáci prezentovali.

J. Müller