Prázdninové akce Informačního centra v Desné

Riedelova hrobka:

•  denní prohlídka :        vstupné :        50,- Kč (děti do 6 let zdarma)
  •  večerní prohlídka :     vstupné :        70,- Kč (děti do 6 let zdarma) – objednání do úterý do 12.00 hodin

Denní (Sobotní) prohlídka se uskuteční při minimálním počtu  8 návštěvníků

Večerní prohlídka se uskuteční při minimálním počtu 10 návštěvníků

Sraz zájemců přímo u Riedelovy hrobky.

Prohlídku v jiném termínu lze uskutečnit ve stanoveném minimálním počtu návštěvníků  po předchozí domluvě.

Objednávku lze provést telefonicky na tel.:  775 685 489 nebo e-mailem infocentrum@mesto-desna.cz ( vždy do čtvrtka do 16 hodin )

Riedelova vila –  muzeum a výstava s promítáním pásma krátkých filmů –  vstupné : 30,- Kč (děti do 6 let zdarma)

V čase otevírací doby Riedelovy vily a infocentra je možná prohlídka kdykoli.

Turistika v Desné

Desná nabízí různé možnosti pěší turistiky. Vedle naučných stezek ( Riedelova vila – Riedelova hrobka, Vodopády na Černé Desné, Protržená přehrada ) jsou to i tři výletní okruhy začínající i končící  v centru města ( Po stopách skláře Riedela, Za Desnou jako na dlani a Za tajemstvím Černé a Bílé Desné ).

Výlet s průvodcem

Vydat se můžete po trase dlouhé necelých 11 km s průvodcem, který vaši cestu doplní celou řadou informací a zajímavostí z Desné a okolí…

Doba trvání výletu je cca 6 hodin. Okruh je vhodný pro všechny věkové kategorie včetně rodičů s dětmi.

1. termín – 12.8.2020

O dalších termínech budete informováni vždy s desetidenním předstihem na www.mesto-desna.cz, www.facebok.com/ic.desna

Okruh začíná u Riedelovy vily, kde také bude končit. Parkování je možné přímo u Riedelovy vily nebo u protější hasičské zbrojnice.

Čas odchodu je stanoven na 9 hodin.

Jiný čas i trasu je možné upravit po předchozí domluvě a zájmu účastníků. Výlet se uskuteční za každého počasí.

Cena  50,- Kč, děti do 6 let zdarma

Objednávku lze provést telefonicky na tel. č.   775  685 489  nebo e-mailem infocentrum@mesto-desna.cz

Následně budete informováni o konání výletu.

Výlet se uskuteční při minimálním počtu 10 zájemců.

Další výletní okruhy: