Oficiální otevření fotbalového hřiště po rekonstrukci – 22. září 2018

Město Desná společně s TJ Desná srdečně zvou všechny naše občany v sobotu dne 22. září na oficiální otevření  fotbalového hřiště po rekonstrukci umělého trávníku. Program bude zahájen již v 10.00 hod. turnajem přípravek za účasti družstev z našeho regionu. Následně proběhne od 13.00 hod. zápas mladších žáku a od 14.00 hod. zápas starších žáků. V 15.00 hod. dojde k oficiálnímu symbolickému otevření rekonstruovaného hřiště starostou města a představiteli TJ. Od 16.00 hod. bude sportovní program zakončen zápasem našeho mužstva mužů s týmem FK Hejnice. Na oficiální otevření fotbalového hřiště jsou zváni všichni bývalí hráči, fandové našich týmů, rodiče hrajících dětí i všichni ostatní, kteří se chtějí dobře pobavit. Ozvučení i občerstvení této akce je zajištěno. Organizaci akce zajišťují členové TJ Desná, sportovní komise a město Desná.